Mokrá zazářila v Líšni

Dnešní utkání doprovázelo sice slunné, avšak velmi větrné počasí, které hráčům ztěžovalo hru a většinu z nich vítr opravdu docela dost potrápil. Je také nutné říct, že tři ze čtyř hráčů, kteří dnes nastoupili, se včera večer oddávali hudebním a jiným radovánkám a nešli spát úplně brzy 😀

Jako první začali jednička a dvojka muži. Pavel Jeřábek předvedl skvělý výkon a vyškolil Lucassena 6:2 6:4. Honza Fiala se trápil především při vlastním servisu a k výhře potřeboval tři sety – 2:6 6:4 6:2. Luděk Šmerda udělal spoustu nevynucených chyb a prohrál 3:6 3:6 se svým bývalým florbalovým spoluhráčem. Třetí rozhodující bod připsala týmu Petra Bartáková, která v prvním setu hodně bojovala jak s herním stylem soupeřky tak i sama se sebou a počasím. Vítr byl opravdu šílený. Druhý set byl ale o poznání jednodušší, Petra začala více hrát svoji hru, lépe se pohybovat a vyhrála 6:4 6:1.

V závěrečné čtyřhře uhráli Honza s Luďou pouze 3 gemy, avšak náladu jim to nezkazilo!

Mokrá porazila Líšeň 3:2.