Prohra s Drnovicemi 4:5

Na prvním letošním mistráku nás přivítalo příjemné slunné letní počasí (tak příjemné, že většina z nás teď vypadá jako rajčata :D). Soupeři nemohli dospat ještě více než domácí a na kurtech byli o poznání dříve než první domácí hráč.

Utkání zahájila mladá krev Tomáš Neuer a Radim Barták. Oba kluci velmi kvalitní a divácky atraktivní zápasy zvládli a s přehledem zvítězili ve dvou setech. Mladičká Petra Bartáková bohužel nestačila na ještě mladší soupeřku a tak se letos poprvé zpívalo – 0:6, 1:6 🙂

Stará krev Hynek Šrenk a Radim Kolář po boji ve třech setech prohrála s podobně starými soupeři. Nutno podotknout, že i v těchto zápasech se zpívalo. Naše Lucka Kuderová v posledním singlu dokonale pomstila Petru a svou soupeřku deklasovala stejným výsledkem 6:1, 6:0.

Než dohráli kluci singly, holky vyhrály 6:4 6:3 a potěšily důležitým bodem ze čtyřhry. Volba dvojic na debly kluků byla jasná a naše vize taky. Bombarďáci Rudy s Tomem vystřílí kohokoliv, kdo se jim z Drnovic postaví do cesty, a Hynek s Fechtelem budou spanilou jízdu zpovzdálí sledovat a těšit se na večerní pívo. Snad mladická nerozvážnost, snad deblová nesehranost, ale také vynikající výkon soupeře měly za následek, že očekávání nebylo naplněno.

Bohužel ani Hynek s Fechtelem neoslnili, druhý jmenovaný se v průběhu druhého setu, snad ze soupeře, snad ze slunka, snad z něčeho nedobrého pos…l a nedobrovolně zápas skrečoval. Toto je přesně ten zápas, ve kterém stačilo strašně málo a mohlo být veseleji. Na druhou stranu hrajeme to pro zábavu, z výsledku se poučíme a nabyté zkušenosti zúročíme hned příští týden proti Blansku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *