Prohra 6:3 v Blansku

      Žádné komentáře u textu s názvem Prohra 6:3 v Blansku

Po mrzuté porážce z minulého týdne nás čekal soupeř, se kterým jsem se loni moc nepárali a uštědřili mu porážku 8:1. Začátek zápasu byl stanoven na 13:00, což nevyhovovalo našim holkám, neboť již měly zakoupené lístky na Majáles. A tak se muselo jít štěstíčku naproti. V předvečer zápasu kapitán hostů zavolal, že na zítřek nesehnal ani jednu holku a tak jsme odjížděli do Blanska s vedením 3:0.

Nutno podotknout, že z loňské blanenské sestavy nezůstal kámen na kameni a proti nám nastoupili borci, kteří loni hrávali za Áčko, tedy o dvě soutěže výš. A na kurtu to bylo znát. Ze singlů uhrál jediný set jen Kolář, avšak jeho výkon určitě nelze zařadit do kategorie povedených. Jeho výkon byl tak marný, že nedokázal ani ztrestat žádnou ze svých raket o blanenské sloupky.

Nastoupit do deblů bylo o to těžší, neboť všichni naši hráči po singlech oznámili okamžité ukončení kariéry. Pomohla až motivační akce, kdy jsem jako kapitán vyhlásil zaplacení celonoční útraty v jednom nejmenovaném brněnském podniku v případě, že uhrajeme oba debly. Moje peněženka ale zůstala netknuta, i když nutno dodat, že předvedený výkon na kurtech byl velmi dobrý. Na zkušeného a bezchybně hrajícího soupeře však ani to nestačilo a prohra 6:3 nevěští do dalších zápasů nic dobrého…

http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2018/soutez/6137/zapas-zapis/6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *