TK FATRA Napajedla – TK Mokrá-Horákov (8:1)

Tým TK FATRA Napajedla válcuje jednoho soupeře za druhým a ani naše áčko nebylo výjimkou. Domácí nastoupili v téměř nejsilnější možné sestavě a v krásném areálu u zámku uštědřili našemu družstvu prohru 1:8.

Hrálo se na čtyřech kurtech. Jako první začínali dva kluci a dvě holky.

Radim Barták nastoupil proti Michalovi Tabarovi, který se svého času pohyboval v padesátce nejlepších tenistů ATP. Barták bojoval, ale na tak zkušeného hráče nestačil. Prohrál 2:6 2:6.

Lukáš Sova to na vedlejším kurtu taky neměl vůbec jednoduché. Jeho soupeř se pyšnil silným servisem, se kterým měla naše dvojka problémy. Nakonec mu Sova podlehl 6:7 0:6.

Mokerská jednička Nicole Neveselá hrála proti Martině Kubičíkové, v jednu dobu páté hráčce v republice. Neveselá s ní prohrála 3:6 1:6. Se stejným výsledkem odcházela z kurtu dvojka Petra Bartáková. Ta nestačila na Janu Kubičíkovou, která ještě před třemi roky hrála Pražskou divizi.

O zkušené tenisty a tenistky v sobotu opravdu nouze nebyla.

Za stavu 0:4 nastupovali zbývající kluci. Jako první dohrál Aleš Ryšánek, který ve třech setech přehrál Jakuba Tabaru 4:6 6:2 7:6 a zajistil Mokré první a zároveň poslední bod. Třísetový zápas odehrál i Jiří Pazdera. Ten bohužel podlehl Martínkovi 7:6 4:6 1:6.

Všechny čtyřhry dopadly ve prospěch domácích.

Dívky lehce prohrály dvakrát 1:6. Divácky atraktivní byla čtyřhra Barták, SovaTabara, Tříska. Barták se Sovou prohráli 1:6 4:6. O zajímavé výměny a neskutečné údery ale nouze nebyla. Tabara s Martínkem vzápětí na kurtu vedle porazili Ryšánka s Pazderou 6:2 6:2 a i když tento moment znamenal prohru 1:8 pro naše družtvo, panovala v něm i přesto velmi dobrá nálada! 😀

Příští víkend je pauza a 10. června hraje áčko venku proti týmu TENIS SLOVÁCKO z.s. C. Já tentokrát nenastoupím, takže tímto tak trošku vyzývám někoho ze zbytku družstva, aby se ujal psaní článku, abychom nebyli bez reportu! 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *