Áčko porazilo TK Blansko 8:1!

Větrná sobota 17. června se nesla ve znamení výhry 8:1 nad týmem TK Blansko.

Blansko k nám přijelo ve velmi mladé a také oslabené sestavě – bez jediné holky. Náš tým tak ještě před devátou hodinou vedl 3:0 a od vítězství ho dělily pouhé dva body.

Barták měl na začátku zápasu problémy kvůli větrným podmínkám, ale jakmile si na ně zvykl, začal hrát svoji hru a Zemánka nakonec porazil 6:2 6:0.

Na vedlejší kurt nastoupila poprvé naše velká posila Jiří Vencl. Vencl podle očekávání zvítězil. Blanenské dvojce Jarůškovi v prvním setu povolil tři gemy, v tom druhém mu nadělil kanára. Na kurtu číslo tři obvykle hrávají dívky. Tentokrát tam ale nastoupil Ryšánek, který měl za půl hodiny odehráno bez ztráty jediného gemu.Po Ryšánkovi šel hrát Sova. Ten se celý zápas dost trápil a nedokázal předvést výkon, na který jsme u něj zvyklí. První set sice vyhrál 7:5, další dva ale vyhrát nedokázal. Prohrál 7:5 3:6 2:6 a Blansko si tak připsalo svůj první a zároveň poslední bod.Čtyřhry pak byly v režii našich hráčů. Barták se Sovou vyhráli 6:3 6:2. Vencl s Ryšánkem jednoznačně dvakrát 6:0 a výhra 8:1 byla na světě. 

Příští sobotu 24. června jede áčko na poslední zápas do Vizovic. Tak uvidíme, jak se bude dařit!

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *