Áčko nestačilo na TCV Strání B

Vítěznou sérii áčka zastavil v sobotu tým TCV Strání B, který přijel ve velmi silné sestavě. Jejich kapitán říkal, že viděli, jak jsme silní, tak to nechtěli podcenit 😀 Naši hráči Sova, Ryšánek, Ševčík, Majer, Neveselá, Bartáková tentokrát bojovali bez účasti kapitána a jedničky týmu Radima Bartáka.

Body ve dvouhrách vybojovali pouze dva domácí hráči. Lukáš Sova vyprovodil z kurtu jedničku Krakovského 6:2 6:2 a Tomáš Majer na čtverce svému soupeři povolil pouze o jeden gem více. Zvítězil 6:2 6:3. Ostatní bohužel prohráli a nechybělo ani pár kanárů. Ryšánek prohrál 0:6 2:6 se Světlíkem, Ševčík 0:6 1:6 s Gregorem, Neveselá s Husákovou 1:6 0:6 a Bartáková nestačila na Betákovou. Prohrála 3:6 2:6. 

Aby áčko Strání porazilo, muselo by vyhrát všechny čtyřhry. Což se mu nepovedlo. Vítězná byla pouze čtyřhra Sovy s Ryšánkem s výsledkem 6:4 7:6. Poté dohrály dívky s výsledkem 3:6 1:6 a jako poslední Ševčík s Majerem 4:6 3:6.

TCV Strání B si tak v sobotu 20. 5. vybojovalo zaslouženou výhru 6:3 a Mokrá tak utrpěla první prohru. V sobotu 27. května čeká áčko další silný soupeř. Tým TK Fatra Napajedla své soupeře zatím poměrně nemilosrdně válcuje, tak uvidíme, jak to Barták, Sova, Ryšánek, Pazdera, Bartáková a Neveselá zvládnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *