5. ročník utkání ve čtyřhrách

Na sobotu 12. srpna připadl již 5. ročník mezivesnického střetnutí ve čtyřhrách. Proti sobě nastoupilo na našich tenisových kurtech stejně jako minulý rok pět dvojic z Mokré (ty se během dne trošku promíchaly, Mokrá využila i náhradníka) a pět dvojic z Velatic. Hrálo se stylem každý s každým na jeden set a všichni byli zvědaví, jestli putovní pohár zůstane ve Velaticích, nebo se na rok podívá do Mokré. Celý turnaj provázela pohodová nálada a přátelská atmosféra, i když oba týmy samozřejmě toužily po vítězství.

Zatímco minulý rok byl výsledek velmi těsný, letos byl mnohem jednoznačnější. Každá z domácích dvojic přispěla alespoň jedním bodem, tým Mokré vyhrál 16:9 a dostal se tak i do celkového vedení 3:2. Uvidíme, co s tím Velatice příští rok udělají!

Naši obec reprezentovali: Miroslav a Petra Bartákovi, Lukáš Brzobohatý, Vladimír Hub, Radim Kolář, Libor Laichmann, Jan Pejřil, Peter Trúsik, Martin a Tomáš Vojtěchovi a Martin Varhaník.

Za Velatice nastoupili: Alois Daněk, Jiří Čermák, Roman Havlásek, Jan a Jiří Grolichovi, Michal Chytrý, Radek Kindl, Miroslav Kellner, Jan Neuer a Marek Zaduban.

Část zúčastněných na skupinové fotce.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *