Klíčové utkání s Hodonínem!

Dnes trochu výjimečně přenechávám slovo bratrovi, aby taky předvedl své reportérské dovednosti, a já se tentokrát ráda ujmu funkce editorky a korektorky 🙂

Po dvoutýdenní pauze měl náš tým v Hodoníně jen jediný úkol – zvítězit na půdě soupeřů a zajistit si tak předčasný postup do vyšší třídy dospělých.

Do Hodonína jsme se vydali až v odpoledních hodinách, protože na jejich čtyřech kurtech hrálo dopoledne domácí družstvo starších žáků. Hned po nastoupení do auta měli všichni hráči skvělou náladu a tak jsme mohli v klidu vyrazit a kochat se krásami Jihomoravského kraje. Do Hodonína jsme jeli ve velmi silné sestavě, která byla následující: Barták, Sova, Kolář, Šrenk, Bartáková a Bednářová.

IMG_20160611_163354_1

Po příjezdu jsme se nestačili ani pořádně rozkoukat a hned se šlo na věc. Na kurty nastoupili první dva kluci a dvě holky. Nejrychleji zvítězil Lukáš Sova, který jednoznačným výsledkem porazil hodonínskou dvojku poměrem 6:3 6:1.

Naše jednička Radim Barták se v úvodu zápasu potýkal s větrnými problémy. Poté se ale zvládl dostat do herní pohody a zvítězil 6:4 6:2.

Napětí v našem družstvu stále přetrvávalo. O třetí bod se v tomto utkání postarala Marie Bednářová, která si svoji pečlivou hrou došla po dvou a půl hodinách pro vítězství 4:6 6:3 6:3.

Jako další zvítězila naše týmová trojka a kapitán Radim Kolář. Ten porazil hodonínského střelce hladce 6:2 7:5.

Během posledního mužského zápasu dohrála Petra Bartáková, která fyzicky i psychicky nezvládla koncovku třetího setu, po neuvěřitelných třech a čtvrt hodinách podlehla soupeřce 2:6 7:6 4:6 a s pláčem odkráčela do náruče kapitána z kurtu.

Nejdůležitější a zároveň vítězný pátý bod připsal na naše konto Hynek Šrenk, který svojí specifickou hrou přehrál  mladého nadějného hráče 6:2 7:5.

Po domluvě kapitánů se nehrály čtyřhry. Soupeř nám všechny čtyřhry daroval a my jsme tak mohli odjet domů s konečným výsledkem 8:1! Věříme, že pokud nenastane apokalypsa, nebo konec světa, bude sobotní utkání s Adamovem pouze formalita a my si tak splníme to, za čím celou sezónu jdeme. A tím je POSTUP!

Rudy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *